Zakoupení lístku

Krok 1/3
Vyberte počet lístků, které chcete zakoupit.
přednáška PSYCHOLOGIE MASOVÝCH VRAHŮ - Andrej Drbohlav
Termín
11.10.2024
pátek 19:00

Vstupné
450 Kč   350 Kč
akční cena do 10.10.2024 23:59

Populárně-naučná přednáška o temnotě lidské duše. Kdo je masový vrah? Jak myslí? Jak žije? Jaká je jeho životní cesta? Jaké jsou jeho motivy? Je masový vrah produktem nemocné společnosti?

Andrej Drbohlav se zaměří na příběhy temnoty duše masových vrahů, kteří jsou často produktem nemocné společnosti. Masový vrah jinak myslí, jinak žije, jinak páchá zlo, má dokonce i jiné motivy, ale zejména se zcela jinak vyvíjí již od dětského věku.

Andrej Drbohlav se dlouhodobě věnuje analýze profilu mnohonásobných vrahů a dalším extrémním formám behaviorální patologie a psychopatologie. Jeho přednášky jsou velmi oblíbené díky srozumitelnosti se kterou představuje příčiny vzniku, životní cesty a temné duše psychopatů, násilníků a vrahů na reálných příkladech tuzemské i světové kriminalistiky či z praxe.

Přednáška je určena pro studenty i odborníky z oblasti psychologie, etopedie, sociologie, behaviorální či sociální patologie, psychiatrie či kriminalistiky, ale i pro všechny rodiče, učitele základních a středních škol a pro širší veřejnost se zájmem o stinné stránky lidské psychiky, obtížného dětství, dozrávání a patologie lidské duše. 

Přijďte si poslechnout, jak můžete zachránit duše dětí a jaké okolní vlivy působí na člověka, které je pak vedou k zrůdným činům. Často se jedná o situace, do kterých by jste to neřekli.